Emekliye Kredi Kartı Veren Bankalar

Emekliye Kredi Kartı Veren Bankalar
  • 20.02.2020

Emekliye kredi kartı veren bankalar hangileridir? Emekliler en kolay hangi bankalardan avantajlı kredi kartı alabilirler? Emekli olup kart başvurusu yapacak olan kişilerin hangi şartlarda kart alacağı hakkında bilgileri ve merak ettiğiniz soruları yazımızda bulabilirsiniz.


Emekliye kredi kartı veren bankalar hangileridir? Emekliler en kolay hangi bankalardan avantajlı kredi kartı alabilirler? Emekli olup kart başvurusu yapacak olan kişilerin hangi şartlarda kart alacağı hakkında bilgileri ve merak ettiğiniz soruları yazımızda bulabilirsiniz.

Kredi kartı son yıllarda oldukça fazla kullanılan bir alışveriş kartıdır. Sizde eğer bu şekilde bir alışveriş kartı almak istiyorsanız bazı bankaların kampanyalarını takip edebilirsiniz. Emekli olup kart almak isteyen müşteriler için ilk önerimiz kendi banka şubeleridir. Kendi emekli maaşı aldıkları bankalardan kişilere özel kredi kartı almaları mümkündür. Eğer sizde emekli maaşı aldığınız bankadan kart aldıysanız ve diğer bankalardan da bu şekilde başvuru yapacaksanız size öneri yaptığımız bankalardan hemen kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartını genel olarak bankalar 70 yaşına kadar vermek istemektedirler. Dediğimiz gibi eğer banka üzerinden emekli maaşı alıyorsanız bu yaş sınırı bir kademe daha artabilir. Bunu bankanız ile görüşmeniz gerekiyor. Şimdi sizlere kredi kartı veren bankalar hangileri bunlar hakkında bilgiler verelim.

Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı

Bu bankadan özellikle emekli maaşı alan vatandaşlar hem emekli maaşlarının üzerine kredi hem de kredi kartı alabilirler. Ziraat Bankası kredi kartı ürünü olan Combo kredi kartı bankamatik kartınız ile kredi kartınızı aynı kart üzerinden işleme sunmaktadır. Bu durumda tek kart ile iki hesabınızı da kontrol edebilirsiniz.
Aldığınız kredi kartında yaptığınız tüm alışverişlerde taksit imkanı olacaktır. Ayrıca yaptığınız alışverişlere göre kartınıza puan eklenecek ve bu puanları biriktirerek kredi kartınız ile daha sonra alışveriş yapabileceksiniz. Eğer bankadan emekli maaşı alıyorsanız da banka size aidatsız olarak bu kredi kartını verecektir. Başvuruları banka şubelerinden ve resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Vakıfbank World Kredi Kartı

Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvurusu için banka şubelerine gitmeden de başvuru yapabiliyorsunuz. Bu kredi kartı World özellikli olduğu için kişilerin tercih sebeplerinden birisi olmuştur. Emekliye verilen kredi kartlarında banka aidatsız olarak işlem yaparken, ayrıca taraftarı olduğunuz takımın logosuna göre de kart başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra eğer onay alırsanız 1 hafta içinde kartınız hemen adresinize gönderilecektir.

Halkbank Paraf Kredi Kartı

Halkbank emekliye kredi kartı veren bir bankadır. Bu bankadan maaş alın veya
almayın Halkbank paraf kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Halkbank üzerinden verilen bu kredi kartında yaptığınız alışverişlerde paraf puan kazanabilirsiniz. Ayrıca alışveriş yaptığınız yerde eğer taksit imkanı yoksa, bankanız ile iletişime geçerek daha sonra siz bu alışverişi veya diğer borçları 12 ay vadeye kadar bölebilirsiniz. Bunun için Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız gerekiyor. Başvuruları resmi internet sitesinden, banka şubesinden ve müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz. Ayrıca bu bankadan maaş alıyorsanız internet bankacılığını kullanarak şubeye gitmeden kredi ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı

Hızlı ve anında onay almak istiyorsanız emekliye özel kredi kartı kampanyası yapan Denizbank üzerinden işlem yapabilirsiniz. Denizbank emekli kredisi ve Denizbank bonus kredi kartı kampanyası emekli maaşı alan müşteriler haricinde de yapılmaktadır. Başvuruları banka şubelerinden ve dilerseniz internet sitesinden yapacağınız gibi SMS ile de işlem yapabilirsiniz. Denizbank Bonus özellikli olarak bu kredi kartını vermesinden dolayı avantajlı kampanyalara katılabiliyorsunuz.

Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı

Bir diğer bonus özellikli kredi kartı veren bankalardan birisi de Garanti BBVA’dır. Emekli maaşı alan veya emekli maaşını bu bankadan almayan herkes bu kredi kartına başvuru yapabilir. Emekli maaşınıza göre limit oluşturulup onay verilecek olan bu kredi kartını almak için banka kredi notunuza bakacaktır. Kredi notu düşük olan kişiler kredi kartı alamazlar. Bu bankadan kart başvurusu yapacak olan emeklilerin ayrıca çok borçlanma yapmaması gerekiyor.

Garanti BBVA üzerinden alacağınız kredi kartında BONUS özellik olacaktır. BONUS Kredi kartı ile tüm mağazalardan taksitli alışveriş yapabilir ve yaptığınız alışverişlerden bonus para kazanabilirsiniz. Bonus paralar ile tüm bonus puan geçen yerlerden kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca taksitli alışveriş olmayan yerlerdeki alışverişlerinizi de daha sonra banka ile görüşecek taksit yaptırabilirsiniz. 12 ay vadeye kadar banka size taksit imkanı verecektir. Kart başvurusunu banka şubelerinden ve resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.
 
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER