ING 0.94 Faizle 10.000 TL Hemen İhtiyaç Kredisi

ING 0.94 Faizle 10.000 TL Hemen İhtiyaç Kredisi
  • 29.01.2020

NG üzerinden 0.94 faizle 10.000 TL ihtiyaç kredisi vermeye başladı. ING kredi başvurusu yapacak olan müşteriler ve ihtiyaç kredisi almak isteyenler ING kredisi ile bu ihtiyaçlarını karşılayabilirler.


ING üzerinden 0.94 faizle 10.000 TL ihtiyaç kredisi vermeye başladı. ING kredi başvurusu yapacak olan müşteriler ve ihtiyaç kredisi almak isteyenler ING kredisi ile bu ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Ülkemizdeki en çok kredi veren bankalardan birisi olan ING yeni yılda yaptığı kredi kampanyaları ile daha çok müşteriyi hedeflemektedirler.  Sizlerde internet üzerinden veya banka şubesinden sadece kimliğinizle bu krediyi kullanabilirsiniz.

ING Kredisi Almak İçin Şartlar Nedir?

ING kredi başvurusu yapacak olan müşteriler ayrıca banka şartlarına uygun olmaları gerekiyor. Bunun için ilk olarak kredi notunu sorgulamaları gerekir. ING ayrıca kredi notu yüksek olanlara ayrı bir kredi faizi uygular. 0.94 faizi ile kredi almak istiyorsanız kredi skorunuzun 1500 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kişiye özel faiz uygulayan bu banka ayrıca bankada sicili bozuk olan kişilere kredi imkanı vermemektedir. Eğer bankalardan avukatlık olduysanız veya sürekli olarak kart borcunuzu ve kredi borcunuzu ödeyemiyorsanız kredi başvurunuz red gelecektir.

Kredi alacak müşterinin yaşı 18 ile 70 yaş arasında olmalıdır. Kredi kullandırma yaşı en fazla vadeler ve yaş toplamı 70 olmalıdır. 65 yaşında bir müşteri 5 yıllık kredi kullanırken, 68 yaşında bir müşteri 2 yıllık kredi alabilir. Bu kural emekli müşteriler için geçerli değildir. Emekliler 80 yaşına kadar kredi kullanabilirler. Bunun için emekli maaşının ING’ya yatması şartı da vardır.

ING Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Kredi başvurusu yapacaksanız öncelikle banka şubelerinden kimlikle bu işlemi yapacağınızı bilmenizi istiyoruz. Kimliğinizle en yakın ING şubesine giderek 10.000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almanız durumunda hemen krediyi kullanabilirsiniz.
Banka şubeleri haricinde ayrıca internet sitesinden de bankaya gitmeden ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz doldurduktan sonra anında sonucu aynı sayfada göreceksiniz. Eğer onay almanız durumunda size bir limit belirlenecektir. Bu limit belirlenmesi durumunda o kadar kredinizi banka şubesinden alabilirsiniz. Zaten kredi başvurusu formunu doldururken size şube seçmenizi isteyeceklerdir. Konum bilgilerini aktif ederek size en yakın şubeyi seçebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile ING 10.000 TL Kredi

10.000 TL Kredi başvurusu yapacak olan kişiler eğer bu bankanın internet bankacılığını veya ING Mobil uygulamasını kullanıyorsa bankaya gitmeden de online kredi kullanabilir. Bunun için banka şubesine gitmesine gerek yoktur. Eğer bir hesabınız bile varsa bu hesap üzerinden şifre alıp mobil uygulamadan veya internet şubesinden online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediyi aldığınızda onaylanan tutar anında sizin kabul etmeniz durumunda hesaba geçecektir. 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hafta sonu dahil bu kredileri kullanmanız mümkündür.

ING 10.000 TL Aylık Ödemesi Ne Olur?
  • 10 bin TL kredi kullandığınızda 60 ay vadeli kredi yaparsanız 230 TL aylık ödeme yaparsınız.
  • 10 bin TL kredi kullandığınızda 48 ay vadeli kredi yaparsanız 271 TL aylık ödeme yaparsınız.
  • 10 bin TL kredi kullandığınızda 36 ay vadeli kredi yaparsanız 340 TL aylık ödeme yaparsınız.
  • 10 bin TL kredi kullandığınızda 27 ay vadeli kredi yaparsanız 432 TL aylık ödeme yaparsınız.
  • 10 bin TL kredi kullandığınızda 24 ay vadeli kredi yaparsanız 478 TL aylık ödeme yaparsınız.
  • 10 bin TL kredi kullandığınızda 18 ay vadeli kredi yaparsanız 617 TL aylık ödeme yaparsınız.
  • 10 bin TL kredi kullandığınızda 12 ay vadeli kredi yaparsanız 896 TL aylık ödeme yaparsınız.
  • 10 bin TL kredi kullandığınızda 6 ay vadeli kredi yaparsanız 1.733 TL aylık ödeme yaparsınız.
Bu kredi faiz oranları güncellenebilir. Bu yüzden kredi alacağınız zaman bankanın faiz oranlarını inceleyiniz.
 
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER